Nasz zespół

 

maga

Adwokat Magdalena Czyszczoń

Właścicielka Kancelarii Adwokackiej
Posiada wieloletnie doświadczenie w prawie rodzinnym specjalizuje – rozwodach, separacjach, alimentach, podziale majątku, ustalaniu kontaktów z dziećmi.

Dzięki współpracy z syndykiem nabyła doświadczenie z zakresu prawa upadłościowego i następnie sama uzyskała uprawnienia syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego, licencja nr 869. W konsekwencji emerytury syndyka przejęła i prowadzi również kancelarię Syndyka.

Agnieszka Hołubecka

Aplikant radcowski. Głównie specjalizuje się w sprawach kodeksu rodzinnego oraz w prawie upadłościowym – upadłości konsumenckiej, restrukturyzacjach przedsiębiorstw, rozwodach, separacjach, alimentach, podziale majątku, ustalaniu kontaktów z dziećmi.

Kinga Kołakowska

Aplikant adwokacki. Głównie specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym oraz w prawie upadłościowym – rozwodach, separacjach, alimentach, podziale majątku, ustalaniu kontaktów z dziećmi oraz upadłościach konsumentów i firm.

Krystyna Rogala

Praktykant – studentka prawa. Głównie specjalizuje się w sprawach upadłościowych i prawie cywilnym – upadłości konsumenckiej i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Łukasz Czyszczoń

Doradca w zakresie prawa gospodarczego w szczególności gospodarki nieruchomościami, ustawy deweloperskiej, prawa nieruchomości, jak również z zakresu spółek kapitałowych i ich optymalizacji

Szerokie doświadczenie zdobył we współpracy z czołowymi spółkami w Polsce „top 10”

Tomasz Czyszczoń

Specjalista restrukturyzacyjny

Emerytowany syndyk o wieloletnim doświadczeniu w zakresie upadłości gospodarczych i procesów restrukturyzacyjnych

Magdalena Łabaj

Główna księgowa z wieloletnim stażem pracy w szczególności w obsłudze  kancelarii syndyków