Upadłość konsumencka

 

Nie spłacasz długów, czujesz się osaczony przez windykatorów skorzystaj z pomocy doświadczonego Syndyka.

Pamiętaj, że źle przeprowadzona upadłość konsumencka skutkuje brakiem możliwości ogłoszenia upadłości przez kolejne 10 lat. Korzystaj zatem wyłącznie z pomocy doświadczonych kancelarii radcowskich, adwokackich bądź syndyków.

Nasza kancelaria Syndyka posiada wiedzę zarówno w przygotowaniu wniosków o ogłoszenie upadłości, jak i jej przeprowadzeniu w sądzie. Dzięki uprawnieniom syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego nr 869 na co dzień prowadzimy sprawy upadłościowe w tym upadłości konsumenckiej.

Syndyk uczestniczy w postępowaniu upadłościowym aż do czasu umorzenia zobowiązań lub do czasu ustalenia planu spłat.

Z doświadczenia wiemy, że dłużnicy nie mają dostatecznej pomocy podczas procesu oddłużenia, co kończy się oddaleniem wniosku o upadłość konsumencką lub też niekorzystnymi warunkami oddłużenia.

Skorzystaj z pomocy doświadczonego syndyka/doradcy restrukturyzacyjnego a nie z kancelarii których wiedza oparta jest o fora internetowe czy nieskuteczne próby upadłości. Unikalna wiedza doświadczonego syndyka pozwoli Tobie uniknąć problemów i rozczarowań.

Upadłość konsumencka to nie tylko wniosek o upadłość to często kilkuletni proces oddłużania w którym syndyk wraz z sędzią komisarzem decydują o losach upadłego. Wybieraj, zatem z rozsądkiem partnerów bo to jak poprowadzą sprawę będzie miało wpływ na twoje dalsze losy.

Realnie oceniamy wszystkie upadłości i nie podejmujemy się spraw niemożliwych, a nabyta wiedza w zakończonych upadłościach jak i unikalne szkoleniach organizowane przez izby syndyków  pozwalają na bieżącą ocenę możliwości potencjalnych upadłości

Kancelaria Syndyka pomoże Ci w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej bądź przedsiębiorstwa, doradzi w sporządzeniu wniosku do sądu, będzie reprezentować przed sądami oraz co istotne zapewni Ci opiekę prawną aż do zakończenia postępowania.

Możesz również opisać swoją sytuację na bezpłatnym spotkaniu bądź informacje przesłać mailem. Pracownicy Kancelarii ocenią wtedy twoje szanse powodzenie w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej będziesz mógł podjąć decyzję czy chcesz ogłosić upadłość konsumencką samodzielnie czy też skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Kancelaria Syndyka swoim zasięgiem obejmuje województwo dolnośląskie w tym sądy upadłościowe we Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy.

Skontaktuj się  z kancelarią Syndyka lub odwiedź naszego bloga bądź stronę www.upadlosckonsumenckawroclaw.pl

Gwarantujemy szybką odpowiedź w godzinach pracy kancelarii Syndyka pon-piat 9.00-17.00